Bills izdala otro pārtraukumu sezonā ar 40:0 uzvarot Texans (pilns pārklājums)

Bills pirmo reizi apspēlēja Hjūstonas 'Texans' kopš graujošā zaudējuma pagarinājumā 2020. gada 'Wild Card' spēlē, taču šoreiz tas bija par labu Bufalo ar masīvu 40:0.

Bills sezonas otrā izslēgšanas spēle noveda pie 3:1.

Pēc šī sākotnējā Bufalo piezemējuma Bills cīnījās ar sitienu otrajā un trešajā ceturtdaļā, samierinoties ar četriem vārtu guvumiem, pirms beidzot atrada ceļu atpakaļ ieskaites zonā ceturtajā ar vēl vienu piezemējumu Alenam pret Noksu. Taču pēc tam Bufalo palielināja savu iespaidīgo pārsvaru, gūstot vēl divus TD.

Alens spēli pabeidza ar 20/29, 248 jardiem, diviem piezemējumiem un pārtvertu bumbu.

Bufalo aizsardzība šajā pēcpusdienā bija izcila. Pēc tam, kad pirmajā puslaikā Hjūstonas komanda noturēja astoņus jardus, viņi aizvadīja piecus raidījumus, četri no tiem tika pārtverti, ieskaitot Tailera Matakeviča pēdējo Deivisa Milsa izvēli, lai pabeigtu spēli.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

PUSE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

15 USD ātrās ēdināšanas alga

'Bills' (2-1) izskatījās sprādzienbīstami 3. nedēļā pret Vašingtonu, uzbrukumam izgaismojot tablo un aizsardzībā radot apgrozījumu. Šonedēļ Hjūstonas Texans (1-2) ierodas Orchard Park, kas iezīmē 10. regulārās sezonas maču starp abām franšīzēm.