Bills atriebjas pret Chiefs, izsita AFC Champs 38:20 (pilns pārklājums)

Pat zibenīga kavēšanās nevarētu atturēt Buffalo Bills beidzot atriebties Kanzassitijas 'Chiefs' 2020. gada AFC čempionāta atbildes mačā svētdienas nakts futbolā.

Bills pabeidz ar 38:20 uzvaru pār Chiefs, un visu laiku tas bija Bufalo.

Bills panāca izcilu pirmā puslaika sniegumu aiz miljonu dolāru vērtā aizsarga. Pirmajās divās ceturtdaļās Džošs Alens guva 7 pret 14 ar 219 jardiem un diviem piezemējumiem, kā arī bija vadībā ar četriem raidījumiem un 41 jardu. Otrajā puslaikā Alens pievienoja vēl vienu piezemējumu un vēl gandrīz 100 piespēļu jardus, lai pabeigtu nakti 15 no 26, gūstot 315 jardus un trīs piezemējumus.

Kopā ar uzbrūkošo ugunsspēku pirmajā puslaikā, pēc divām ceturtdaļām Bills aizsardzība noturēja mainīgo Patrick Mahomes un Chiefs kompāniju līdz 13 punktiem. Mahomess ceturtās ceturtdaļas sākumā savienojās ar Trevisu Kelsu, lai iegūtu vēl vienu piezemējumu, taču pabeidza bumbu zaudētājos. Viņš pabeidza 33 no 54, gūstot 272 jardus, divus piezemējumus un divas pārtvertas bumbas.

Apvienojot pirmā puslaika aizsardzības varoņdarbus ar Mika Haida sešinieku trešajā ceturtdaļā, Bills aizsardzība svētdienas mačā nogalināja metaforisko Chiefs pūķi. Kanzassitijas spēlē 2020. gadā abos mačos tika nogalināts Bufalo, bet svētdien Bills aizsardzība noturēja KC līdz 120 jardiem, no kuriem 61 jards bija Mahomess vien.

Neskaitot sezonas sākumā piedzīvoto zaudējumu pret Pitsburgas Steelers, Bills ir izcīnījis četras uzvaras pēc kārtas, gūstot 35, 43, 40 un tagad 38 punktus, vienlaikus ielaižot kopā 41 punktu.

Komandai, kas, iespējams, nav iemantojusi valsts mērogā pelnīto cieņu, izcīnot sezonas pirmās trīs uzvaras pret dublieriem, svētdienas vakarā gūtā uzvara pār Chiefs bija uzvara, kas Billsam bija nepieciešama, lai apklusinātu nīdējus un pierādītu, ka viņi. vairs nav neviena mazais brālis un ir spēks, ar kuru ir jārēķinās.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

PUSE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

kratom tukšā dūšā

Buffalo Bills noklikšķina uz visiem cilindriem, tuvojoties svētdienas nakts futbola cīņai ar Kanzassitijas Chiefs 5. nedēļā. Bufalo ir atbildējis uz sezonas sākuma zaudējumu ar trīs uzvarām pēc kārtas ar plus 20 punktiem, tostarp ar 40:0 svētdien Hjūstonas 'Texans'.

Tagad likumprojekti šonedēļ ienāk ar impulsu savā pusē un atriebību prātā. Pagājušā gada AFC čempionāta spēlē Chiefs sagrāva Bufalo sapņus par Super Bowl, taču KC neizskatās pēc tā paša sastāva, lai sāktu 2021. gada kampaņu. Šī ir lieliska iespēja atmaksāties.