Likumprojekts atgriežas, lai sodītu priekšniekus

Dodieties atpakaļ uz 2021. gada janvāri, un Bufalo Bills bija NFL izslēgšanas spēlēs un domāja, ka viņiem ir iespēja tikt līdz Super Bowl spēlei. Tomēr Kanzassitijas Chiefs bija citi plāni. Neskatoties uz to, ka pirmajā ceturksnī pirmajā ceturtdaļā bija vadībā ar 0:9 pret Bills, Mahomess palīdzēja atspēlēties otrajā un trešajā daļā, kas palīdzētu nogādāt Chiefs ceļā uz Super Bowl. ar 38:24 uzvaru .

Tāpēc Bufalo Bills svētdienas vakarā centās revanšēties, cenšoties sodīt Chiefs par sāpīgo izkļūšanu no pagājušās sezonas izslēgšanas spēles. Bet, lai gan šī bija spēle divām no AFC labākajām komandām, tai bija maza nozīme, tomēr tikai sezonas sākumā. Tātad, ne tikai lepoties ar tiesībām, jo ​​priekšā vēl ir daudz spēļu, abām šīm franšīzēm ir liela iespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs neatkarīgi no tā, kā noritēja neizšķirts.

Un neskatoties uz to, ka Chiefs ir Super Bowl favorīti daudzās sporta derību lietotnēs šajā sezonā , tieši Bills beigās ieguva saldo uzvaras garšu, izcīnot iespaidīgu uzvaru ar 38:20 pār Chiefs. Iespējams, tas nekompensēs gada sākumā piedzīvoto zaudējumu, taču būs bijis patīkami pierādīt, ka viņi spēj uzvarēt vienu no labākajām komandām NFL, turklāt pārliecinoši. Un šeit ir īss apraksts par to, kā tas viss notika.

Visā dominē likumprojekti

Atšķirībā no iepriekšējās spēles, šis nebija gadījums, kad Bills agri pārņēma vadību un Chiefs atgriezās spēlē. Šoreiz Bills izvirzījās vadībā, pagarināja to un noturējās par katru pārsvaru, ko varēja iegūt. Tas bija neticami un dominējošs sniegums, saspēles vadītājam Džošam Allenam raustot stīgas.

'Bills' un 'Chiefs' ir divas no labākajām uzbrūkošajām komandām NFL, taču tā bija slikta aizsardzība, kas pievīla Chiefs, jo viņi vienkārši ļāva Bills izspēlēt valsi sev cauri. Pirmā ceturtdaļa iesākās lēni, abām komandām centoties gūt dažus punktus uz tablo un nostiprināties spēlē. Un šoreiz faktiski bija Chiefs, kas vispirms reģistrēja punktus, Butkeram iesitot 38 jardu vārtus, gūstot 3 punktus. Bet pēc tam labākais stundas vīrs Džošs Alens veica TD skrējienu, lai izvirzītu Bills vadībā.

Otrajā ceturtdaļā 'Chiefs' atkal izvirzījās vadībā, Mahomesam raidot 5 jardu piespēli, panākot 10:7 Kanzasai. Bet tad Bills reģistrēja 17 punktus pēc kārtas bez atbildes, sākot ar Emanuela Sandersu pēc 35 jardu piespēles no Džoša Allena, izvirzoties vadībā ar 24:10. Pirms ceturtdaļas beigām Butkers iesita vēl vienus vārtus, panākot rezultātu 24:13.