ATPAKAĻ UZ ŠTATIEM: Midleiksa pārspēj Dansvilu, lai atgrieztos Far West Regional komandā Bufalo

Midleikss ceturtās ceturtdaļas sākumā otrdienas vakarā V sadaļas B klases štata spēlē pret nepārvarēto Dansvilu Eivonas vidusskolā izveidoja 20 punktu pārsvaru un aizturēja vēlu Mustang uzbrukumu, kas samazināja pārsvaru līdz 9, lai uzvarētu ar 68:56. lēmums par Lady Screaming Eagles nosūtīšanu atpakaļ uz Bufalo štatu un NYSPHSAA Elite Eight.

Alana Forbsa Midlakes izcēlās ar 34 punktiem, 4 rezultatīvām piespēlēm un 6 atlēkušajām bumbām. Kara Vokere pievienoja 13 punktus un 3 rezultatīvas piespēles. Meisija Kisnere guva 8 punktus un izcīnīja 7 atlēkušās bumbas pēc tam, kad lielāko daļu no pirmā puslaika izlaida pēc diviem priekšlaicīgiem pārkāpumiem. Lady Eagles labā Sidneja Pasalaku izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, bet Hanna Geloveja guva 6 punktus. Pēc Meganas Kolačīno savainojuma un Kisnera pieļautajiem pārkāpumiem 8. klases skolniece Kallija Vokere redzēja nozīmīgas minūtes un spēlēja labi. Dansville vadībā izvirzījās Greisa Ritenhausa, kura guva 18 punktus zaudētājos.

Zaudējums noslēdza V sadaļas B2 klases čempionu Dansville sezonu ar rezultātu 22:1. B1 klases čempione Midlakes uzlaboja rezultātu līdz 21:3 un sestdien spēlēs pret East Aurora/Southwestern uzvarētāju no VI sadaļas par iekļūšanu NYSPHSAA Final Four, kur Screaming Eagles savu sezonu noslēdza pagājušajā sezonā pret Susquehanna Valley. Sestdienas spēle ir paredzēta pulksten 17:00 Bufalo štatā, un tā tiks straumēta tiešraidē LivingMax Radio.