Amerks zaudē Monsters OT, 6-5

Ročesteras 'Americans' atdeva vēlu trešā perioda vadību un piektdienas vakarā 'Blue Cross' arēnā pagarinājumā ar 6:5 piekāpās Klīvlendas 'Monsters'. Līdz ar zaudējumu Amerks sezonā nokrita līdz 7-4-1-0.

Ročestera bija vadībā ar 5:4, kad līdz spēles beigām bija atlikuša nedaudz vairāk kā minūte, kad Klīvlenda panāca neizšķirtu, nosūtot to uz pagarinājumu. Pusotru minūti pēc pagarinājuma 'Monsters' guva uzvaras vārtus, panākot uzvaru 'aizmugurē'.

Filips Sederkvists guva savus pirmos Amerikas līgas hokeja vārtus un vēlāk pievienoja vēl vienus, lai vadītu Amerks uzbrukumu. Arī Aleksandrs Kisakovs guva savus pirmos AHL vārtus, bet Čeiss Priskis un Mičs Eliots guva vārtus. Isaks Rozens savāca pāris rezultatīvas piespēles.

Pēdējā auto izstāde 2015

Ročestera nodarbojas ar dažām tīkla problēmām. Ukko-Pekka Luukkonens tika saskrāpēts tieši pirms spēles ar gripai līdzīgiem simptomiem. Tātad Maikls Hausrs sāka spēli un atvairīja 24 no 27 metieniem, pirms pameta spēli trešā perioda sākumā ar gripai līdzīgiem simptomiem. Beks Vors, kurš tika atsaukts no Sinsinati Cyclones, spēlēja atlikušo spēles daļu, apturot piecus no astoņiem metieniem.

Amerks panāca 2 pret 3 spēka paņēmienā un 2 pret 4 soda sitienā.

Ročestera sestdien dosies uz Belvilu, lai cīnītos ar Senators. Ripas nomešana ir paredzēta plkst. 19.

kāds ir spēcīgākais kratomsizegenetics-review-2021-report-sizegenetics-extender-before