Amerks top Rocket papildstundu trillerī, lai pabeigtu nedēļas nogales slaucīšanu

Savdabīgā afēra, kurā kopā tika gūti seši vārti trešajā periodā, beidzās ar Oskari Lāksonenu, kurš panāca spēles uzvarētāju, pagarinājumā atlikušo 1:13, izraisot aizraujošu Ročesteras 'Americans' uzvaru ar 6:5 (4:2). -0-0) pār Laval Rocket (4-3-1-0) sestdienas pēcpusdienā Place Bell. Līdz ar uzvaru 'Amerks' pabeidza divu spēļu sumināšanu pār 'Rocket' un noslēdza savu četru spēļu izbraukumu ar sešiem no iespējamiem astoņiem punktiem, pakāpjoties AHL Ziemeļu divīzijas kopvērtējumā.

labākā vieta tiktok sekotāju iegādei

Uzvara, Ročesterai otrā tik daudzu nakšu laikā pret Laval, uzlabo Amerks līdz 15-3-0-0 visu laiku pret Rocket, tostarp 9-1-0-0 uz ziemeļiem no robežas. Amerks ir arī uzvarējuši 11 no pēdējām 12 sanāksmēm, kas datētas ar 2017.-2018. gada kampaņu, un ir guvuši trīs vai vairāk vārtus 14 no 18 sacensībām, tostarp deviņās no 10 tikšanās reizēm Lavalā.

Amerks kapteinis Maikls Meršs pagarināja savu vārtu guvumu sēriju līdz četrām spēlēm pēc kārtas un pievienoja arī divas rezultatīvas piespēles, savukārt Džeks Kvins guva ceturto daudzpunktu pēc kārtas ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, kļūstot par pirmo AHL spēlētāju, kurš sasniedzis 10 punktu robežu. sezona. Iesācēju uzbrucējs oktobra mēnesi pabeidza ar 10 punktiem (5+5) un šobrīd ir līgas līderis tikai sešās spēlēs.

Dž.Dž.Peterka arī pabeidza ar divām rezultatīvām piespēlēm, tostarp bija galvenais palīgs Lāksonena pagarinājuma spēlē, un Raiens Makiniss arī veica divas rezultatīvas piespēles, kas bija viņa pirmā daudzpunktu spēle 2020. gada 26. februārī Klīvlendas Monsters sastāvā. Līnuss Veisbahs guva savu trešo sezonas atzīmes, un Matejs Pekars un Džimijs Šulds guva savus pirmos vārtus sezonā.

Vārtsargs Ukko-Pekka Lūkonens (2-2-0) izlīdzināja savu sezonas rekordu, atvairot 33 pretinieku metienus, vienlaikus aizvadot ceturto spēli šajā gadā.

Bijušais Amerk Jean-Sebastien Dea (1+1), Raiens Pūlings (1+1), Terrance Amorosa (0+2), Alekss Belzile (0+2) un Jesse Ylönen (2+0) ieguva pāris punktu. Lavalam, kurš savā laukumā piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas pēc sezonas sākuma ar 3-0-0-0 uz mājas ledus. Michael Pezzetta pabeidza punktu skaitu pēcpusdienā, kad viņš saskaitīja savu trešdaļu no šīfera. Vārtsargs Maikls Maknaivens (1-1-1) aizvadīja savu trešo spēli sezonā un pagarinājumā atvairīja 20 pretinieku metienus.

Redzot, kā Rocket 50 sekunžu laikā gūst pāris vārtus no Ylönen un Dea, lai piespiestu pagarinājumu, Amerks papildsesiju sāka ar trim A klases metieniem, taču Maknaivens to noraidīja.

Peterka bija viens no trim slidotājiem kopā ar Kvinu un Meisonu Džobstiem, kuri tika apturēti, taču, kad papildu freims sasniedza pēdējās 90 sekundes, debitants uzbrucējs slidoja ar ripu pa kreiso ledus malu, pievēršot Rocket aizsargu uzmanību. . Kad Peterka sasniedza kreiso laukuma malu, viņš trāpīja Lāksonenam starp pretinieku apļiem, un somu aizsargs raidīja ripu tīklā garām nirošajam Maknaivenam, panākot Amerks uzvaru ar 6:5.

Pēc tam, kad Amerks ieguva 1:0 vārtu pārsvaru, pateicoties Kvinam piektajam mačam sezonā, Lavals deficītu pārvērta par vienu vārtu pārsvaru, kad otrā perioda viduspunktā viņi panāca pāri ar 2:20. .

Pēc pirmā raķetes marķiera Ksavjers Ouelle nosūtīja Poehlingam piespēli pāri ledus aizmugures durvīm. Bijušais pirmais apļa spēlētājs izrādīja pacietību, viltojot sitienu pa Lūkonena labo pusi, pirms viņš metās ar aizmuguri garām somu tīkla sarga kreisajai rokai.

Tikai divas minūtes vēlāk Lavals noturēja Amerks savā zonā, pirms Ylönens savāca ripu pie kreisā apļa un ievilka ceļu starp izspēles punktiem. Kamēr viņu ieskauj Ročesteras slidotāji, otro gadu uzbrucējs pie 10:34 trāpīja sitienu zem pārliktņa, tādējādi Lavalam pirmo vadību sacensībās.

Neskatoties uz to, ka Amerks otrā perioda pirmajās 11 minūtēs tika aizturēti pie viena metiena, piespieda Lavalu iestāties apledojumā un izmantoja sekojošo aci pret aci, kad Meršs izrāva ripu zem vārtu līnijas un izgāja priekšā. kroku. Kad četrkārtējais 20 vārtu autors pagriezās pret tīklu, viņš ieslidināja ripu starp Maknaivena spilventiņiem, lai izlīdzinātu spēli pie diviem.

Merša piektie vārtu guvumi sezonā no Kvina un Makinisa, dodot viņam deviņus punktus (5+4) un trīs vairāku punktu izcīņas, tostarp divas trīspunktu spēles, lai sasniegtu otro vietu līgā pēdējo četru spēļu rezultativitātes ziņā.

Lavals trešajā periodā panāca 1:59, izvirzoties vadībā ar 3:2, pirms Veisbaha, Pekars un Šulds panāca 4:04, piešķirot Ročesterai divu vārtu pārsvaru.

Šķietami, ka 'Amerks' bija viss impulss, taču pēc novēlota iejaukšanās soda, kā arī 'Rocket' pavilka Maknivenu, iegūstot divu vīru pārsvaru, Lavals panāca rezultātu 5:4, kad līdz spēles beigām bija 5:18.

Mazāk nekā minūti vēlāk pēc Ylönen otrās ieskaites sacensībās Dī saņēma aizmugures barību no Belzilas un panāca neizšķirtu, piespiežot abām komandām šosezon pirmo pagarinājumu.

Papildu freima laikā Ročestera ar 3:1 pārspēja Rocket, pirms Lāksonens noslēdza uzvaru ar 6:5, dodot Amerks astoņas uzvaras pēc kārtas pret Laval un perfektu 4-0-0-0 visu laiku rekordu spēlēs, kuras tika izšķirtas ārpus reglamenta.

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

nezāļu detoksikācija narkotiku pārbaudei

'Amerks' atgriežas mājās, 'The Blue Cross Arena', lai aizvadītu īsu divu spēļu summā, kas sāksies trešdien, 3. novembrī, pārspēlēs pret Belleville Senators. 19:05 plkst. Matchup būs otrā no astoņām plānotajām abu komandu tikšanās reizēm šajā sezonā, un to tiešraidē pārraidīs kanālā The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, kā arī AHLTV.