Amerks pārspēj Rocket, 4:3

Maikls Meršs (2+0), Brendons Deividsons (1+1) un Džeks Kvins (0+2) atzīmējās ar punktu pāri, palīdzot Ročesteras 'Americans' (3-2-0-0) uzvarēt ar 4:3. Laval Rocket (4-3-0-0) piektdienas vakarā Place Bell.

Līdz ar uzvaru Ročestera pirms sestdienas pēcpusdienas atkārtotā mača pret Laval visu laiku uzlaboja rezultātu 14-3-0-0 un ir uzvarējusi 10 no pēdējām 11 spēlēm, kas datētas ar 2017.-2018. gada kampaņu. Turklāt pirmajās 17 spēlēs savstarpējās cīņas sērijā ar 'Rocket' 'Amerks' ir guvusi trīs vai vairāk vārtus 13 cīņās, tostarp astoņās no deviņām tikšanās reizēm uz ziemeļiem no robežas.

Kamēr Meršs un Kvins guva attiecīgi otro un trešo daudzpunktu šajā sezonā, Deividsons savāca pirmo reizi kopš 2019. gada 18. decembra Stoktonas 'Heat' sastāvā. Keisijs Ficdžeralds guva uzvaras vārtus ar savu otro atzīmes kampaņā, lai pabeigtu vārtu guvumu, savukārt vārtsargs Ārons Dels (2-0-0) izcēlās otro reizi sezonā un atvairīja 32 reizes.

Laval uzbrucējs Raiens Pūlings savāca pāris rezultatīvas piespēles, savukārt Korijs Šūnemans un Rafaels Hārvijs-Pinards guva savus pirmos vārtus šajā zaudējumā, kas pārtrauca Rocket sezonas sākuma trīs mājas uzvaru sēriju. Ksavjers Ulets ieguva savu otro rezultātu sezonā trešajā regulācijas periodā, kad tīkla aizsargs Keidens Primeau (3-1-0), kurš trešdienas vakarā aizvadīja bloķēšanu pret Toronto Marlies, apturēja 18 no 22 metieniem un cieta pirmo reizi. sezonas zaudējums.

Kamēr Amerks atradās niecīgā vadībā ar 3:2, kad līdz spēles beigām bija atlikušas mazāk nekā piecas minūtes, līniju trio, kurā bija JJ Peterka, Šons Malons un Kvins, turēja Rocket iesprostotu savā zonā uz ilgāku maiņu. Pēc tam, kad Pēterka izsita ripu un Kvins noturēja to zilās līnijas iekšpusē, Malons noslidoja pa labo sienu un pēc tam atstāja ripu Ficdžeraldam īstajā punktā. Trešā gada aizsargs izdarīja sitienu un raidīja to garām Primeau cimdam, panākot Rochester vadībā ar 4:2, 4:47 atlikušajā trešajā periodā.

Lavals guva vārtus 25 sekundes pēc vārtu guvuma, lai samazinātu Ročesteras pārsvaru, taču tas būtu tik tuvu, cik viņi varētu iegūt, jo Dell un Amerks noturēja uzvaru ar 4:3, uzlabojot līdz 8-1-0-0 visu laiku laukumā. Zvans pret raķeti.

Tā kā Amerks uzbrucējs Brendans Vorens pirmā perioda sākumā realizēja soda sitienu, Ročesterai tika piešķirts spēles pirmais spēka paņēmiens pie 3:21.

Pārkāpumam bija vajadzīgas tikai 16 sekundes, un Amerks izmantoja cilvēka priekšrocības, izmantojot ātru piespēli pa perimetru, pirms Meršs savāca Kvina sitienu aiz tīkla un iebakstīja to zem Primeau kreisā spilventiņa.

Atlikušajā perioda laikā komandas nespēja ģenerēt lielus pārkāpumus, jo starpbrīža pārtraukumā Ročestera izvirzījās vadībā ar 1:0.

Tomēr otrā perioda ievadā Amerks dubultoja savu pārsvaru, kad Deividsons raidīja sitienu garām aizsegtajam Primeau no labās malas.

Ītans Provs un Brendons Biro, kurš savā sezonas debijā trešdienas vakarā veica pāris rezultatīvas piespēles, tika atzīti par palīgiem Deividsona pirmajos vārtos kā Amerk, jo Matejs Pekars atradās Premjū priekšā, pirms Deividsons izpildīja metienu.

'Rocket' izrāva Ročesteras vadību, kad Šūnemans guva savu pirmo rezultātu sezonā pie 15:17, kamēr Lavals bija pie spēka spēles.

Neskatoties uz to, ka Rocket spēles pirmajās septiņās minūtēs panāca 10:1 pret Amerks un rezultāts bija viens vārti, Merša otrā nakts spēle atjaunoja Ročesteras divu vārtu pārsvaru ar 10:21, lai spēlētu rāmī.

Savā otrajā ieskaitē šonakt Meršs atradās vārtu laukuma priekšā, kad Deividsons raidīja zemu sitienu uz Rocket tīklu. 'Amerks' komandas kapteinis pēdējā sekundē nodrošināja pāradresāciju saviem ceturtajiem vārtiem. Piespēles tika Līnusam Veisbaham un Deividsonam.

Merša pēdējās trīs spēlēs viņš ir iekrājis sešus punktus (4+2), ierindojoties otrajā vietā komandā, savukārt Deividsonam pēdējos piecos mačos ir pieci punkti (1+4), kas ietver trīs rezultatīvas piespēles katrā no pēdējām. trīs konkursi. Pašlaik viņš ir četru punktu attālumā no AHL pārsvara lielākā daļa aizsarga.

Rezultāts palika nemainīgs, līdz Hārvijs-Pinards ar aizmuguri raidīja sitienu pār Dell kreiso plecu ar rezultātu 6:20 pēdējā noteikuma periodā.

Ficdžeralds nodrošināja spēles uzvarētāju pie rezultāta 15:13, pirms Ouellet naktī ar otro sezonā 42 sekundes vēlāk sasniedza punktu skaitu.

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

'Amerks' noslēdz četras Kanādas izbraukuma spēles un sestdien, 30. oktobrī, dodas uz nedēļas nogales slaucīšanu revanšā pret 'Rocket at Place Bell'. Pēc plkst. 13:00 noliekt, komandas paliek dīkstāvē, līdz Lavals 11. decembrī veiks savu pirmo kampaņas braucienu uz Ročesteru.