Amerks ar 7:3 uzvar Bears

Ročesteras 'Americans' (10-6-0-0) izvirzījās vadībā ar 4:0 un nekad neatskatījās uz savu ceļu uz Hēršijas 'Bears' (8-6-2-1) piektdienas vakarā. Amerikas Hokeja līgas stūrakmens franšīzes cīņa Blue Cross arēnā.

'Amerks' guva sezonas rekordus, četrus spēka paņēmienus un seši dažādi spēlētāji realizēja vairāku punktu sniegumu. Šī spēle bija 461. visu laiku divu AHL vecāko komandu savstarpējā tikšanās un pirmā Ročesterā kopš 2019. gada 23. oktobra. Līdz ar uzvaru Ročestera, kas kopumā uzvarējusi 10 no pēdējām 15 spēlēm, ir nopelnījusi vismaz vienu punktu. sešas no pēdējām 11 spēlēm ar Bears datētas ar 2016.–2017. gada kampaņu, šajā laika posmā sasniedzot 5-5-1-0.

Džeks Kvins un Marks Jankovskis guva pa vārtiem un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet Peitons Krebs pabeidza trīs rezultatīvas piespēles. Maikls Meršs (2+0), Ītans Provs (0+2) un Dž.Dž.Peterka (0+2) ierakstīja daudzpunktu spēli. Meisons Džobsts, Šons Malons un Raiens Makiniss guva pa vieniem vārtiem. Abi nopelnīja Oskari Lākonens un Džošs Tevess.

Vārtsargs Ukko-Pekka Luukonens (6-6-0) aizvadīja astoto spēli pēdējās deviņās spēlēs un 12. vietu kopvērtējumā. Somu tīkla aizsargs atvairīja 40 metienus, tostarp 27 pēdējās 40 spēles minūtēs, un izcīnīja savu sesto uzvaru sezonā. Lūkonens AHL pēc uzvarām ieņem neizšķirtu sesto vietu, bet ieņem ceturto vietu gan nospēlētajās minūtēs (685), gan aizvadītajās spēlēs (12).

Ar divu piespēļu nakti Džo Snaivijs pasteidzināja Bears uzbrukumu, kamēr Meisons Morelli, Gerets Pilons un Kodijs Klārks iededza lampu. Kopš novembra sākuma Snivelijs ir guvis septiņus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, gūstot 14 punktus, vienlaikus gūstot trīs trīspunktu spēles un piecus daudzpunktu centienus šajā laika posmā.

Atklāšanas freimā abi klubi kopā nospēlēja 52 soda minūtes, un 'Amerks' izveidoja 3:0 vadību. Divi no Ročesteras spēlētājiem ieguva cilvēka priekšrocības, bet otrs - nākamajās sekundēs pēc spēka paņēmiena.

Meršs guva divus no trim vārtiem savā otrajā daudzvārtu spēlē šosezon. Tā bija viņa pirmā reize, kad viņš ir guvis divus vārtus tajā pašā laika posmā kopš 2017. gada 24. marta Ontario Reign sastāvā. 'Amerks' komandas kapteinis pēdējo 14 spēļu laikā ir guvis 16 punktus (9+7) un izcīnījis piecus daudzpunktu punktus, ierindojoties otrajā vietā komandā.

Ročestera otrajā periodā palielināja savu pārsvaru līdz četriem pie atzīmes 16:09, kad Malons ar āmuru panāca Pēterkas un Tevesa padevi.

Heršijs izdzēsa nulli uz tablo kadra pēdējās 30 sekundēs, kad Klārks un Snaivijs ieskrēja 2 pret 1.

Pēdējās stanzas pirmajās astoņās minūtēs Bears pievienoja vārtu pāri ar mazāk nekā minūtes starpību, lai atsvērtu Džobsta spēka paņēmienu rezultātu pie 4:09.

Detox dzērieni nezālēm veikalos

Pēc tam, kad Hershey panāca rezultātu 5:3, Ročestera atbildēja ar nākamajiem diviem vārtiem, padarot spēli neaizsniedzamu, jo Kvins un Jankovskis guva attiecīgi 10. un ceturtos vārtus sezonā.

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

'Amerks' noslēdz trīs spēļu nedēļu, sestdien, 26. novembrī, dodoties sezonas pirmajā braucienā uz Upštates Medicīnas universitāti, lai cīnītos ar Sirakjūsas 'Crunch'. 19:00 konkurss būs otrais no 12 paredzētajām spēlēm starp diviem Ziemeļu divīzijas konkurentiem, un visas darbības tiešraidē pārraidīs The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, kā arī AHLTV.