Amerks atpaliek no pirmās vietas Comets

Ročesteras 'Americans' (7-5-0-0) noturēja pirmajā vietā esošo Jūtikas 'Comets' (11-0-0-0) līdz sezonas mazākajam 12 metieniem pa vārtiem, taču nejauša atlēciena rezultāts bija Comets atšķirības. , kas trešdienas vakarā uzvarēja ar 3:2 arēnā The Blue Cross.

Neskatoties uz zaudējumu, 'Amerks' uzvarējusi septiņās no pēdējām 11 spēlēm, tostarp trīs uz mājas ledus. Kopš 2016.-2017. gada kampaņas sākuma Ročestera ir savākusi vismaz vienu punktu 30 no pēdējām 47 spēlēm pret Jūtiku, šajā laika posmā spēlējot ar rezultātu 23-17-3-4. Pēdējās 24 spēlēs Ročesterā 'Amerks' ir publicējusi bilanci 11-10-1-2.

Aizsargs Ītans Provs, kurš svinēja savu 29. dzimšanas dienu, guva savus otros vārtus sezonā, bet uzbrucējs Brets Marejs guva trešos otrajā periodā. Līnuss Veisbahs, Marks Jankovskis, Šons Malons un Oskari Lāksonens saņēma rezultatīvas piespēles.

Pašreizējais AHL nedēļas labākais spēlētājs vārtsargs Ukko-Pekka Lūkonens (4-5-0) aizvadīja piekto startu pēc kārtas un devīto sezonā. Somu tīkla aizsargs atvairīja deviņus metienus, taču tika atzīmēts ar zaudējumu.

Uzvarā vārtus guva Ārns Talvitijs, Reilijs Volšs un Robijs Ruso. Ar šovakar izcīnīto uzvaru Jutika kļūst par otro komandu līgas vēsturē, kas sezonu sākusi ar 11 uzvarām pēc kārtas, pievienojoties 1984.-1985. gada Amerks komandai. Jauniešu vārtsargs Akira Šmids atvairīja 25 no 27 pretinieku metieniem, taču guva piekto uzvaru pēc kārtas.

Pēc tam, kad 'Amerks' nespēja gūt vārtus četros pirmā perioda spēka paņēmienos, mājinieki 1:0 deficītu pārvērta ātrā vadībā ar 2:1, otrajā stanzā salīdzinot pāris punktus ar 1:42.

Pēc Ročesteras pirmajiem vārtiem šajā spēlē Jankovskis no Šmida labā stūra raidīja piespēli tieši uz Veisbaha nūjas, kurš atradās starp pretinieku apļiem. Kad Veisbahs bija ar muguru pret tīklu, viņš piesita ripu Provam tieši zilās līnijas iekšpusē, un aizsargs otro reizi sezonā sita, izlīdzinot rezultātu.

Tā kā Jūtika tika aicināta uz pāris sodiem, kam sekoja Ročesteras pārkāpums, komandas cīnījās 4 pret 3 un 1:51.

Kamēr Amerks bija papildu slidotājs, Lāksonens turēja ripu virs uzbrukuma zonas, pirms slaida piespēli Malonam gar kreiso pussienu. Malons veica dažus soļus, pirms vārtu laukuma priekšā raidīja piespēli Marejam, lai pēdējais pāradresētu savus trešos vārtus četrās spēlēs.

Mareja trešie vārti sezonā pie 10:46 dod gan Malonam, gan Lāksonenam septiņas rezultatīvas piespēles.

Jūtika pirms otrā perioda beigām atguva 3:2 pārsvaru, kad perioda pēdējās sešās minūtēs Volšs un Russo meta pa vārtiem.

Pēc Volša rezultāta viņš pieslēdzās Nolana Fūta un Mariana Studeniča spēka paņēmiena vārtiem ar 5:50 līdz rāmī, pirms Russo atrada veiksmi, kad viņš no vārtu apakšas atvairīja sitienu no Lūkonena aizsarga iekšpuses. -Līnija ir 46 sekundes līdz pārtraukumam.

Pēdējā noteikuma periodā Ročestera izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, taču nespēja izlīdzināt rezultātu pēc pāris izrāvieniem. 'Amerks' ierobežoja 'Comets' tikai vienu metienu perioda pirmajās 15 minūtēs un divus visā periodā, taču Jūtika noturējās, lai uzvarētu ar 3:2.

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

Piektdien, 19. novembrī, 'Amerks' noslēdz savu četru spēļu mājas tribīni, vienīgo reizi šajā sezonā uzņemot Lehigh Valley Phantoms uz The Blue Cross Arena. 19:05 plkst. tilt būs pirmā no divām abu komandu tikšanās reizēm šosezon, un to tiešraidē pārraidīs The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, kā arī AHLTV.