Pēc lēnā sākuma Sirakūzas pamostas, lai uzvarētu Bostonas koledžu ar 21:6 (pilns pārklājums)

Kortnija Džeksone rāvējslēdzēja garām Bostonas koledžas aizsargu pirmajam vilnim, nogriezās pa kreisi un pēc tam atpakaļ uz priekšu gar sānu līniju. Kamēr Homecoming pūlis uzgavilēja un piecēlās kājās, Sirakūzu futbolists atgriezās savā ceļā uz beigu zonu.

Viens no SU bumbas puišiem, sajūsmināts, redzot komandas trešo piezemējumu 4:53, ar augstu pakāpienu aizskrēja līdz vārtu līnijai, pēc tam pieskrēja pie vārtu staba un piesita bumbu pret galvu.

Džeksons, aizpildot savainoto Treboru Penu, veica pēdējo sitienu Orange 21 punkta trešajā ceturtdaļā. Pēc vārtu guvuma pirmajās 30 minūtēs SU pēc puslaika atspēlēja trīs sprādzienbīstamas izspēles, pārspējot Eagles ar 21:6.

Pirmkārt, tas bija izcilais saspēles vadītājs Šons Takers, kurš skrēja pa vidu un veica 51 jardu piezemējumu. Pēc tam aizsargs Garets Šreiders saglabāja 3. un 1 RPO, pirms apsteidza BC aizsardzību, iegūstot 48 jardus. Un pēc vēl vienas apstāšanās no SU aizsardzības Džeksons ievietoja sitiena lāzera staru, lai ierobežotu 21:0.

kā izvēlēties uzvarētāju zirgu

Līdz ar uzvaru Sirakūzas (5-4, 2-3 ACC) tagad ir tikai vienas uzvaras attālumā no tā, lai pirmo reizi kopš 2018. gada kļūtu par kvalificētu bļodā. Pēc vēlā atvadīšanās Orange atgriezīsies laukumā Luisvilā 13. novembrī pirms tam. dodoties uz 20. numuru Ziemeļkarolīnas štatā un gadu pabeidzot ar mājas randiņu pret Pitsburgu.

SU, tāpat kā kopš ceturtajā nedēļā, kad galvenais treneris Dino Babers nomainīja aizsargu no Tomija DeVito uz Shrader, spēcīgi atspiedās uz zemes spēlē pret Bostonas koledžu (4:4, 0:4).

Takers sasniedza savu programmas rekordu – septīto 100 jardu skrējiena spēli pēc kārtas, balstoties uz 51, 41 un 37 breikbumbas skrējieniem, lai finišētu ar karjeras rekordu, 207 jardus ar 26 gājieniem. Shrader pārspēja 100 skriešanās jardus, kas gūti ceturto reizi savos sešos startos, atrodot skriešanas celiņus, neskatoties uz sakrauto Ērgļu kasti, kas vairākkārt nodrošināja SU cilvēku pārklājumu pa perimetru. Pat ņemot vērā nobraukto jardu skaitu, Misisipi štata transfērs noskrēja vairāk jardu (78), nekā viņš iemeta (65).

Lai gan Sirakūzu steidzīgais panākums tika realizēts tikai pēc pārtraukuma, stingrā oranžā aizsardzība ļāva Babersam un SU uzbrukuma koordinatoram Stērlinam Gilbertam ievērot spēles plānu, neļaujot BC atrasties ieskaites zonā.

Ja neskaita zvaigžņoto Zeju Flowersu, kurš izdarīja strīdīgus tvērienus laukumā pret vīrieša segumu, SU izdarīja dažus pārkāpumus tajā bumbiņas pusē.

BC ceturtdaļas aizsargi Deniss Grosels un Emets Morheds kopā atvairīja 15 no 32 un 180 jardus atvairīja piecus metienus. Ērgļi vidēji noskrēja tikai 1,8 jardus ar 11 jardiem. Vecākais aizsargs Kinslijs Džonatans reģistrēja trīs sitienus ar saspēles vadītāju Stefonu Tompsonu (1,5) un aizsargu Kodiju Rosko (0,5) arī izpostīja aizmugures laukā.

Sirakūzu uzbrukums – balstoties uz pagaidu uzbrukuma līniju ar diviem labākajiem spēlētājiem – nespēja noturēt punktu skaitu ceturtajā ceturtdaļā. Bet BC nevarēja panākt.

kā tirgot Renko diagrammas

Viena sarkanās zonas iespēja tika nobīdīta uz 4. un 40. vietu pēc sitiena pāri saspēles vadītājam un Džonatana dienas pēdējā atlaišanai. Un otra, pēdējās elpas iespēja, kad bija atlikušas piecas minūtes, apstājās ceturtajā pozīcijā un guva vārtus no 1. SU saspēles vadītājs Džefs Kantins-Arku izvirzījās vadībā, pieceļoties trevisam Levijam, lai nostiprinātu uzvaru.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

DINO BABERS PĒCSPĒLES PRESES KONFERENCE:

PUSE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

Sirakūzas mēģinās spert vēl vienu soli, lai nopelnītu 13. spēli, sestdien Carrier Dome laukumā 15:30 uzņemot ilggadējo sāncensi Bostonas koledžu. Vairāki bijušie spēlētāji būs uz rokas, universitātei svinot Orange Central/Homecoming nedēļas nogali. Sākot ar 1949. gadu, Orange ir 41:29 (.586) visu laiku Orange Central/Homecoming spēlēs.

Tagad mums ir iespēja atgriezties mājās, lai spēlētu Homecoming pret Bostonas koledžu un Džefu Hefliju, sacīja Babers. [Tā ir] komanda, ar kuru mums ir daudz vēstures. Mēs ar nepacietību gaidām, kad, tā sakot, atgriezīsies “veclaiki”. Es skatos internetā un redzu, ka visi puiši atgriežas. Būs jauks pūlis. Mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim atgriezties Dome un spēlēt vēl vienu spēli mājās.

Bostonas koledža sestdienas spēlē stājas ar 4-3, 0-3 ACC spēlē. Eagles ir Sirakūzu otrā biežākā pretiniece no pašreizējām ACC komandām (54), atpaliekot no Pitsburgas (76). Visu laiku sērijā Orange pieder 32:22.