#6 Herons uzvar #8 Amherst, iekļūst NCAA ceturtdaļfinālā

Sestajā vietā esošā Viljama Smita koledžas futbola komanda guva vārtus pirmajā puslaikā un ar 2:1 pārspēja astotajā vietā esošo Amherstas koledžu NCAA turnīra trešās kārtas spēlē Case Western Reserve universitātes DiSanto laukumā sestdienas pēcpusdienā. . Līdz ar uzvaru Herons ceturto sezonu pēc kārtas iekļūst ceturtdaļfinālā.

Herons (14-1-6) rīt, 20. novembrī, pulksten 13.00 uzņems ceturto vietu Case Western Reserve. Dienas sākumā 'Spartan' ar 3:1 sagrāva 15. vietā esošo 'Loras'.

spēli pabeidza ar trīs gūtiem punktiem un rezultatīvu piespēli. uzsāka vārtu guvumu un izdarīja sešus atvašus. Mika Fišers Amherstas vārtos nospēlēja visas 90 minūtes un atvairīja četras reizes.

GALVENĀ STATISTIKA:

• Mammoths (18-3-0) spēli noslēdza ar 15-13 pārsvaru metienos.
  • Abām komandām bija četri stūra sitieni.

PIRMĀ PUSE:

• Viljams Smits aizvadīja spēli pirmā puslaika sākumā. Ceturtajā minūtē vecākais Fišers apturēja šāviena mēģinājumu.
  • 16. minūtē brīvsitiena mēģinājums tika realizēts no pārliktņa.
  • Rupersbergers izrāvās 33. minūtē. Viņa pārtvēra iztīrīšanas mēģinājumu un ieslidināja šāvienu būra apakšējā labajā stūrī. Tie bija viņas astotie vārti sezonā.
  • Pēc divām minūtēm iegrieza šāvienu būra augšējā kreisajā stūrī. Viņas septītos vārtus sezonā guva Rupersbergere un .
  • 36. minūtē Amhersts izvirzīja vadībā, Patience Kum raidīja sitienu pa labo vārtu stabu. Viņas devītos vārtus sezonā guva Izabella Ženēva.

OTRA PUSE:

• Otrajā puslaikā neviena no komandām neatrada vārtus. Mammoths panāca spēli, pēdējās 45 minūtēs pārspējot Viljamu Smitu ar 7:3, meklējot izlīdzinājumu.
  • Šķita, ka Kuma otrā puslaika sākumā panāca neizšķirtu, taču vārti tika atmesti, jo viņa atradās aizslēgtā stāvoklī.
  • 78. minūtē Nelsons veica pāris pieturas Viljamam Smitam, atņemot Izabelai Stērnai un Kumam zelta vārtu gūšanas iespējas.
  • Fraima beigās Amherstam bija iespēja tikt vaļā no borta, pateicoties izcilai spēlei aizsardzībā.

NĀKOŠAIS:

Svētdienas ceturtdaļfināla cīņa būs pirmā tikšanās starp Viljamu Smitu un Keisu Western Reserve.