1979. gada Kornela hokeja spēle tika uzskatīta par leģendārāko Linas Rinkas vēsturē

Vienīgais zaudējums pēdējā mēneša laikā tika piedzīvots Providensai – tai pašai komandai, kas iepriekšējā gadā no ECAC turnīra atlēca no Big Red. Tātad, protams, kad tika paziņots par 1979. gada ceturtdaļfināla mačiem, uz Linu Rinku ieradās Friars.

Providence pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, kad Lina Faitfula apstulbusi klusēja. Spēle kļuva sliktāka, kad trešā perioda 46 sekundēs vārtus guva Toms Bauers no Providensas. Kornels beidzot panāca nulli no savas rezultāta tablo puses, kad Džons Storniks atdeva Broka Tredveja piespēli un pārspēja Providensas vārtsargu Bilu Milneru, taču pēc tam Bauers vēlreiz guva vārtus, panākot Friars ar 5:1.

IthacaJournal.com: Lasīt vairāk